ارتباط برنامه آزمون با سامانه سازمان بیمه سلامت ایران ( خدمات درمانی )


موارد در دسترس این سامانه برای مشترکین محترم شرکت پیوند طب و نرم افزار ( آزمون ) به شرح زیر میباشد

  1. استعلام کد ملی وارد شده در هنگام پذیرش ، برای جلوگیری از ارسال کد ملی اشتباه در زمان ارسال نسخ
  2. ارسال نسخ پس از پذیرش ، به صورت آنلاین و دریافت جواب از سازمان بیمه سلامت ایران
  3. ارسال گروهی پذیرش ها ، با توجه به بازه زمانی دلخواه و دریافت جواب از سامانه برای تمام نسخ ارسال شده

لازم به ذکر است تمام مراحل قید شده در این سند ، مختص مشترکین شرکت پیوند طب و نرم افزار میباشد.

ضمناّ ، تمام مراحل ارسال اطلاعات به سامانه سازمان بیمه سلامت ایران ، پس از تایید مراحل ثبت نام از جانب این سازمان محترم میباشد ، و شرکت پیوند طب و نرم افزار هیچ مسئولیتی در قبال فرایند ثبت نام مراکز و ایجاد دسترسی این مراکز به سامانه ندارد .

مراکز پس از نهایی شدن فرایند ثبت نام خود و تعریف همکار پسته ، میبایست نام کاربری ، رمز عبور و همچنین کد ترمینال خود را از سازمان دریافت کنند .

مراکزی که قبلا مراحل ثبت نام خود را طی کرده اند و یا از طرف سازمان برای آنها نام کاربری و رمز عبور در نظر گرفته شده است ، لازم به طی کردن مراحل ثبت نام ندارد و از مرحله هشتم این سند شروع به کار نمایند.

لازم به ذکر است سامانه سازمان بیمه سلامت ایران در کنار راه اندازی وب سرویس ارسال خدمات ، از طریق ارسال فایل XML ، همچنان آماده به دریافت لیست بیمه مراکز محترم میباشد ، این فایل باید به صورت گذشته تهیه و آماده سازی شود و بر روی سایت این سازمان بارگذاری شود . ضمناّ خطاهای وارد شده به این فایل لیست بیمه که از سوی سایت اعلام میشود مربوط به خود مراکز میباشد و شرکت پیوند طب و نرم افزار تعهدی برای رفع خطاهای ایجاد شده ندارد .

مراکز محترم میتوانند مشکلات و سوالات پیش آمده در مراحل ذکر شده را از طریق ایمیل به آدرس ptnmedco@yahoo.com ارسال نمایند.